HAKKIMIZDA

Ogansia İç ve Dış Ticaret A.Ş.; hızla büyüyen uzman kadrosu, kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile çok kısa sürede gıda, kozmetik ve temizlik ürünleri sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır. Ogansia ürünleri aile şirketi olan Ogannaturel Bitkisel Sağlık Ürünleri Ltd Şti nin akademik kadrosu ve ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde üretilmektedir. Tüm üretimlerinde ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu, yüksek AR-GE yeteneği ile projeler geliştirerek sürekli gelişim amacı gözetilmekte, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefinde ilerleyen bir firma olarak modern üretim teknolojilerine sahip fabrikasında gıda, kozmetik ve temizlik ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. 

Modern üretim teknolojisi sayesinde tüketicinin hizmetine sunulan yüksek kalitedeki ürünler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda gerçekleştirilen kalite kontrol ve AR-GE çalışmalarıyla müşterilerinin haklı güvenine sahiptir. 

En sağlıklı koşullarda T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının kontrolü altında ISO 9001, ISO 22000, ISO 22716 (GMP), ISO 14001, ISO 45001, HALAL, KOSHER standartlarına ve FDA onayına uygun üretim yapan firmamız gıda, kozmetik ve temizlik ürünleri alanında ürün geliştirme (ÜR-GE), formülasyon hazırlama ve AR-GE çalışmaları yürütmektedir.